886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Szczupły stolik Skinny – Wynajem Stołów

Stoły na wynajem

Stolik Skinny to wysmukły elegant, które uświetni każde organizowane przez ciebie przyjęcie. Lekkie nóżki stolika nie zajmują przestrzeni, dzięki czemu wnętrze nie będzie przeciążone. Stolik Skinny nie zaburza aranżacji wnętrza i stanowi doskonałe tło, bo w końcu najważniejsze jest to, co znajduje się na nim.

Ponadczasowość – Wynajem Stołów

Stolik Skinny będzie modny zawsze. Trudno stwierdzić, że wyprzedza on trendy, bo po prostu jest ponadczasowy i nie musi przejmować się przemijającymi modami. Jego biała konstrukcja z płyty wiórowej i okładziny melaminowej oraz stali proszkowej we wnętrzach nóg, wytrzyma niejedno przyjęcie. Jest subtelny niczym piórko. Zastosowanie naprawdę szczupłych nóżek sprawia wrażenie, że blat stolika unosi się ponad ziemią. Nie ma on sobie wiele fantazyjności, za to jest stabilny i odpowiedni na każdy event. Klientom chcącym skorzystać z wypożyczalni stołów możemy polecić go z czystym sumieniem zawsze, szczególnie jeżeli ktoś jest bardzo niezdecydowany. Stolik Skinny spełni wszystkie role, jakie dla niego przygotowałeś. Wynajem stołów Wrocław to świetny sposób dla osób ceniących sobie wygodę. Niezależnie, czy planujesz swój własny ślub, czy organizujesz rodzinną uroczystość, a nawet biznesowe spotkanie, by znaleźć nowych kontrahentów. Dzięki stolikowi Skinny spełnisz w stu procentach swoje zamierzenia i osiągniesz wymarzony efekt.

Wynajem mebli katowiceWynajem mebli katowiceWynajem mebli katowiceWynajem mebli katowiceWynajem mebli katowiceWynajem mebli katowice

Jak piórko

Stolik Skinny ma bardzo niewielką masę, dlatego można dowolnie go przestawiać. Jedna osoba sobie poradzi z tym zadaniem. Przy organizacji większego wydarzenia jest przecież dostateczna ilość pracy dla wszystkich, prawda? Dlatego postaw na uniwersalne rozwiązania, które po prostu zawsze będą dobrze wyglądały i cieszyły oko. Nie jesteś pewny gustu swoich gości? Biała klasyka bez oznak nudy to strzał w dziesiątkę! Propozycja mebli eventowych w Warszawie została ułożona w taki sposób, by stawiać na sprawdzone rozwiązania. Zaufaj ekspertom, to co wybierają inni specjaliści w branży będzie także najlepiej dostosowane do twoich potrzeb. Biały blat wyeksponuje to, co należy, ale jednocześnie nie przytłoczy przestrzeni i pozwoli na skupienie uwagi na innych aspektach spotkania. To najskuteczniejsze rozwiązanie.

Wymiary

Szerokość: 75cm Głębokość: 75cm Wysokość: 74cm