886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Innowacyjność Stolika Solo

Wypożyczalnia mebli eventowych Stolik Solo

Nie każdy stolik musi wyłącznie służyć jako miejsce na kawę czy też notatki, dzięki innowacyjnemu wyglądowi idealnie wpasuje się z meblami w białym kolorze ale także nie będzie odstawać od ciemnych mebli.  Jego gruby szklany blat o wysokości piętnastu cm, można przetrzeć w nagłych wypadkach co zapewni czystość na przyjęciach. W naszej ofercie wypożyczalni mebli eventowych znajdą Państwo również stoliki w innej kolorystyce.

Industrialny styl – no problem.

Jego delikatne kolory świetnie odnajdują się w nowoczesnych stylach aranżacji dzięki szklanemu blatowi, wizualnie powiększa pomieszczenie w którym się znajduje w przeciwieństwie do mebli nie transparentnych. A także można wykorzystać go gdy trzeba wydzielić strefę VIP tworząc kontrast z innymi meblami. Skontaktuj się z nami a wynajem mebli eventowych będzie prosty i przyjemny.

Na każdą okazje

Szklany, transparenty blat osadzony jest na trzech chromowanych nogach dzięki czemu stół jest bardzo stabilny i wyjątkowo ładny. Każda noga jest zakończona regulowaną stopką dzięki czemu w przypadkach nie równych podłoży można osiągnąć stabilność i poziom dzięki czemu użytkowanie ich będzie komfortowe. Dzięki niewielkim rozmiarom 50x50x50cm bardzo dobrze wkomponuje się w większość pomieszczeń a jego nieszablonowa konstrukcja zwiększy prestiż wydarzenia.