886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik White na wysokim poziomie – Wynajem Stołów

Wynajem mebli wrocław

Stoliki barowe pasują w przypadku mniej formalnych spotkań. Ich niewielki blat idealnie nadaje się do wypicia drinka lub napoju. Najczęściej zestawia się je z hokerami na wysokich nóżkach, by w ten sposób podkreślić ich barowy charakter.

Regulacja wysokości – Wynajem Stołów

Stolik White posiada regulowaną wysokość. Pneumatyczny regulator działa w skali od 67 do 92 centymetrów. Dzięki najniższemu położeniu, stolik można zestawić także ze zwykłymi krzesłami, dostępnymi w wypożyczalni krzeseł Poznań. Najwyższa wysokość umożliwia przystawienie do nich wysokich hokerów i stworzenia prawdziwie barowego wystroju. Tego typu stolik idealnie sprawdzi się jako dodatkowe miejsce dla gości. Można wyznaczyć przy nim miejsce do palenia na zewnątrz, a także użyć go jako stolik barowy przeznaczony do rozmów. Blat ma średnicę 60 centymetrów, dzięki czemu jest on niezwykle zgrabny i dobrze wpasowuje się w każdą aranżację przestrzeni.

Wynajem mebli krakówWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznań

Dobrze dopasowany

Stolik barowy White składa się z białej płyty pełniącej rolę blatu, a także z chromowanej nogi, która reguluje jego wysokość. Prosty kształt dobrze wygląda z różnymi typami krzeseł, także tymi będącymi elementami oferty wynajmu mebli eventowych. Dobrać je można w zbliżonej gamie kolorystycznej lub na zasadzie kontrastu, a zawsze otrzymuje się ciekawy efekt. Minimalistyczna, nowoczesna stylistyka dobrze sprawdzi się przy urządzaniu nawet dużych przestrzeni. Stoliki można łatwo przestawiać, by otrzymywać za każdym razem ciekawy efekt. Tego typu stoliki sprawdzają się również w przypadku organizacji przyjęć na świeżym powietrzu. Niezależnie, czy będzie to ogrodowy namiot, lub typowa impreza pod chmurką lub nawet przy basenie – stolik White zawsze będzie pasował. Tym bardziej, że jest on wizualnie zbliżony do innych mebli z naszej oferty, dzięki czemu można je dowolnie miksować i tworzyć swoje indywidualne zestawy, które będą cieszyły oko gości i kieszeń gospodarza. Decydując się na najwyższą jakość nie będziesz musiał iść jednocześnie na żadne kompromisy. Pomożemy ci zaplanować przestrzeń i dopasować liczbę stolików do planowanej ilości gości.

Wymiary

Średnica: 60cm Wysokość: 70-90cm