886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stoliki z seri Ragaba

stolik ragaba

Stoliki Ragaba są to stoliki o wysokości 61,6cm, 45cm i 35cm. Stoliki wynajmujemy osobno nie tylko w komplecie. Każdy można użyć na wiele sposobów od stolika kawowego (low)

Kolorowy i uniwersaly

Świetnie sprawują się jako stolik kawowy na spotkania. Doskonałym pomysłem aby goście czuli się jak w domu. Dzięki dwóm blatom można zagospodarować większą przestrzeń na nich. A swoją wysokością nic nie zasłonią, ani nie będą dominować nad wnętrzem. Stolik medium jest doskonałym pomysłem gdy chcemy zagospodarować część dla dzieci dzięki swoim uniwersalnym wymiarze można go stosować zastępczo zamiast stolików low czy high, a dzięki różnorodności kolorów wydarzenie stanie się bardziej kolorowe i bogate.

Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada w swojej ofercie nie tylko stoliki ale także różnego rodzaje krzesła od klasycznych drewnianych po składane plastikowo-melatowe. Dobrze dobrane sprawdzą się świetnie jako meble targowe, ale także można je stosować jako meble na eventy o bardziej „luźnej” formie. Wypożyczalnia mebli biurowych to oszczędność czasu i miejsca, a dzięki dostawą i odbiorą z naszej strony nie muszą się martwić Państwo o transport i montaż.

Wymiary:

Stolik High: Średnica 45cm, Wysokość: 61,6cm

Stolik Medium: Średnica 57cm, Wysokość: 45cm

Stolik Low: Średnica 70cm, Wysokość 35cm