Piramida grzewcza rozgrzeje każde przyjęcie

Piramida grzewcza

Jeżeli lubisz organizować imprezy odbywające się na świeżym powietrzu, a jednocześnie obawiasz się chłodnych wieczorów w Polsce, koniecznie skorzystaj z naszej oferty wynajęcia piramidy grzewczej. Wypożyczalnia mebli eventowych pozwoli ci na dostosowanie ilości tego sprzętu do twoich potrzeb.

Przedłuż sezon letni

Masz ochotę na dłuższy sezon letni, podczas którego przyjęcia będziesz organizował pod chmurkami lub gwiazdami? A może w najbliższym czasie zapraszasz gości na duże przyjęcie odbywające się poza dachem? W obu tych przypadkach idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest piramida grzewcza. Jej użytkowanie jest niesamowicie łatwe. Do tego jest to rozwiązanie estetyczne, które nie zaburzy kompozycji twojego przyjęcia. Metalowa konstrukcja z żarzącym się ogniem robi spektakularne wrażenie. Bez obaw goście, nawet jeżeli wśród nich będą dzieci, nie poparzą się. Sprawdź sam, że z taka pomocą organizacja spotkania poza pomieszczeniem jest bardzo proste. To rozwiązanie znane jest z ogródków restauracyjnych, ale dzięki propozycji mebli eventowych, skorzystać mogą z niego wszyscy. Piramida grzewcza daje przyjemne powietrze, które jednocześnie nie jest bardzo suche. Już kilka takich obiektów wystarczy do ogrzania naprawdę dużej przestrzeni.

Spotkania w blasku gwiazd

Piramidy grzewcze są w stanie stworzyć wyjątkowy klimat. Blask świec, okrągłe stoliki, smaczne jedzenie i delikatna muzyka – przeniosłeś się już do świata fantazji. Pomyśl jak przyjemnie byłoby celebrować w ten sposób chwile. Propozycja piramidy grzewczej to doskonały sposób na przedłużenie sezonu letniego również na wieczory złotej, polskiej jesieni. Dzięki delikatnemu ciepłu każdy z gości poczuje się nim wręcz otulony, a więc będzie czuł się o wiele lepiej. Taki sposób gościny będzie dobrze świadczył o tobie jako o gospodarzu. Propozycja naszych gustownych urządzeń dogrzewających przeznaczona jest na tarasy, do namiotów weselnych, a także bezpośrednio do ogrodów. Niezależnie, jakie miejsce wybierzesz, gwarantujemy że nasze piramidy grzewcze sprawdzą się w stu procentach.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 575 512 074
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 575 512 824
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan