886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pufa Ottoman – mała rzecz, a cieszy

Wypożyczalnia mebli biurowych wrocław

Pufa Ottoman przyda się we wszystkich tych sytuacjach, kiedy zależy ci na miejscu. Jej niewielkie gabaryty to doskonałe uzupełnienie sali na której odbywa się event, miejsca spotkania z kontrahentami, a także innych miejsc, w których chcesz stworzyć obszar wygodny dla twoich gości.

Niewielkie wymiary

Pufa Ottoman jest bardzo zgrabna. Posiada ona wymiary 45 na 45 na 45 centymetrów. Dzięki nim z łatwością dopasujesz ją do niższego stolika. Oferując pufę dajesz wyraźny sygnał, że goście są mile widziani i zapraszasz ich na przykład do zapoznania się z twoją ofertą produktu. Przekonaj się sam, że ufając profesjonalizmowi wypożyczalni mebli eventowych, decydujesz się jednocześnie na meble doskonałej jakości. Pufa Ottoman została obita ekoskórą w kolorze białym. Dzięki temu jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu i niestraszne jej są żadne plamy, nawet te po winie. Wystarczy przetrzeć jej powierzchnię ściereczką, a odzyska ona swój dawny blask. Przekonaj się, że to bardzo wygodne rozwiązanie. Pufa może stać się uzupełniającym stanowiskiem przy kanapie i fotelach, dzięki któremu zmieści się tam więcej osób, a co za tym idzie, każdy wygodnie usiądzie. Pufa jest niezastąpiona w ciasnym kąciku, w którym zależy ci na uzyskaniu przyjaznego miejsca dla ewentualnych klientów, na przykład na targach. Przekonaj się samodzielnie, że niewielkim nakładem można zyskać naprawdę spektakularny efekt końcowy.

Wypożyczalnia mebli biurowych krakówWypożyczalnia mebli biurowych poznańWypożyczalnia mebli biurowych Jelenia góra

Zmieści się wszędzie

Wynajem krzeseł i stołów to podstawa planowania udanego eventu a dzięki pufom z ekoskóry, można odejść od stereotypowej i nudnej aranżacji przyjęcia. Pufa Ottoman jest wygodna dla jej użytkowników, a co za tym idzie, spokojnie możesz usadzić na niej swoich gości. Jeżeli zatroszczysz się także o niewielki stolik z jakąś ciekawą ozdobą, możesz stworzyć na przykład przyjazną poczekalnie. Klienci wypożyczalni stołów najczęściej wykorzystują pufę Ottoman jako element uzupełniający wystrój całego pomieszczenia. Używa się jej zarówno na konferencjach, jak również imprezach klubowych i innych. Dzięki wygodzie skorzystania z tej propozycji, z pewnością przypadnie ci ona do gustu. Pamiętaj również, że pufa Ottoman jest jednym z elementów stworzenia konstrukcji dopasowanej do twoich potrzeb i miejsca.

Wypożyczalnia mebli biurowych ŁódźWynajem mebli biurowych katowiceWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych wrocławWynajem mebli biurowych krakówWynajem mebli biurowych poznań

Wymiary

Szerokość: 45cm Głębokość: 45cm Wysokość: 45cm

Świetnie sprawdzi się z:

Sofa Classic