Sofa Le Corbusier – nawiązanie do klasyki

Wypożyczalnia kanap do siedzenia

Połączenie skóry ekologicznej i metalu daje naprawdę niesamowity efekt. Zgodnie z tym założeniem powstała dwuosobowa sofa Le Corbusier, która idealnie nadaje się na wszelkiego typu eventy. Przekonaj się o tym samodzielnie i pozwól sobie na wybór spośród szerokiego asortymentu mebli do wynajęcia.

Piękno to nie wszystko

Dwuosobowa sofa Le Corbusuer wygląda naprawdę ładnie. A do tego ma również praktyczne funkcje. Czego więc chcieć więcej? Klasyczny projekt to prostopadłościan, proste boki oraz tylnie oparcie, a to wszystko oparte na metalowej ramie która sprawia, że całość wygląda jeszcze lepiej. Jeżeli chcesz na własne oczy sprawdzić, jak dobrze może wyglądać tak wybrana sofa, masz okazję ją wypożyczyć. Oferowana przez nas kolorystyka jest zarówno czarna, jak i biała, dzięki czemu najlepiej dostosujesz konkretną kanapę do wystroju swojego wnętrza. Dodatkowo pamiętaj, że tego typu kanapa świetnie będzie pasowała nawet do nowoczesnych miejsc. Dzięki temu możesz jej użyć również jeżeli organizujesz przyjęcie taneczne. Zmęczeni goście mogą mieć ochotę na chwilę relaksu na wygodnej kanapie. Postaw obok stoliki, a wówczas powstanie idealne miejsce do picia drinków i cieszenia się swoim towarzystwem.

Le Corbusier dla miłośników historii sztuki

Jeżeli przyjrzysz się naszej kanapie dwuosobowej uważnie, odnajdziesz w jej projekcie nawiązania do propozycji modernistycznych. Są one celowe. Warto czerpać pomysły od najlepszych. Przekonaj się sam, że dobrze wykorzystując ten projekt stworzysz wnętrze w swoim, indywidualnym stylu. Kanapę taką możesz postawić nawet na środku pomieszczenia. Pięknie prezentuje się ona z każdej strony, dzięki czemu możesz stworzyć naprawdę ciekawą aranżację przestrzeni. Nasza propozycja to wykorzystanie sofy Le Corbusier w miejscu oddzielającym od siebie bar od parkietu do tańca. Tego typu kanapy możesz wykorzystać nawet w loży VIP. Jest ona na tyle elegancka, że będzie również tam dobrze wyglądała. Metalowe wykończenie dodaje jej tylko pazura, przez co wygląda współcześnie, estetycznie, świeżo – słowem perfekcyjnie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan